Praha 4 živě

Nejnovější informace o dění v Praze 4

Zprávy

Kontejnery na objemný odpad – harmonogram leden 2018

MČ Praha 4 zajišťuje pravidelné přistavování velkokapacitních kontejnerů na odpad. Všechny potřebné informace naleznete vždy aktuální ZDE.

Nabízíme přehled termínů a stanovišť pro leden 2018:

02.01. 16:00 – 20:00 Jivenská x Adamovská
02.01. 16:00 – 20:00 Čestmírova x Mečislavova
02.01. 16:00 – 20:00 Zálesí x Sulická
02.01. 16:00 – 20:00 Vavřenova
03.01. 16:00 – 20:00 Pod Terebkou – nad schody
03.01. 16:00 – 20:00 Nad Pískovnou x Přechodní
03.01. 16:00 – 20:00 Jeremenkova x Sitteho
03.01. 16:00 – 20:00 Pod Děkankou x Nad Spádem
04.01. 16:00 – 20:00 Pekárenská x Prostřední
04.01. 16:00 – 20:00 Mezivrší x Nad Šálkovnou
04.01. 16:00 – 20:00 Pod lysinami 2 – u trafačky č. TS 5178
04.01. 16:00 – 20:00 Zelený pruh x Za pruhy (u parkoviště)
05.01. 16:00 – 20:00 U Pernštejnských x Družstevní
05.01. 16:00 – 20:00 Družstevní ochoz x Zdařilá
05.01. 16:00 – 20:00 V Zálomu x Na Jezerce
05.01. 16:00 – 20:00 Zapadlá x Zelený pruh
05.01. 16:00 – 20:00 Pod Dálnicí č.1
08.01. 16:00 – 20:00 Valtínovská x Hornokrčská
08.01. 16:00 – 20:00 Pod Višňovkou
08.01. 16:00 – 20:00 Mikuláše z Husi
09.01. 16:00 – 20:00 Murgašova
09.01. 16:00 – 20:00 Zachova x Nad Svahem
09.01. 16:00 – 20:00 Korandova x Havlovického
10.01. 16:00 – 20:00 Vrbova / u garáží /
10.01. 16:00 – 20:00 Lopatecká x Doudova
10.01. 16:00 – 20:00 Na Vrstvách x Pod Pekařkou
11.01. 16:00 – 20:00 Kotorská (u jeslí)
11.01. 16:00 – 20:00 Herálecká I. x Pacovská
11.01. 16:00 – 20:00 U Habrovky x U Krčské vodárny
12.01. 16:00 – 20:00 Boleslavova x Božetěchova
12.01. 16:00 – 20:00 Halasova x U Strže
12.01. 16:00 – 20:00 Nad lesním divadlem x Němčická
12.01. 16:00 – 20:00 Pod Krčským lesem x Ružinovská
15.01. 16:00 – 20:00 Michelská x U Michelského mlýna
15.01. 16:00 – 20:00 Žilinská
15.01. 16:00 – 20:00 Vzdušná x Na Rovinách
16.01. 16:00 – 20:00 K Výzkumným ústavům
16.01. 16:00 – 20:00 Klánova x U Vodotoku
16.01. 16:00 – 20:00 Podolská x K Vysoké cestě
17.01. 16:00 – 20:00 Plamínkové (u garáží)
17.01. 16:00 – 20:00 Jiskrova x Na Mlejnku
17.01. 16:00 – 20:00 Podolská x U Vápenné skály
18.01. 16:00 – 20:00 Kamenitá
18.01. 16:00 – 20:00 Branická x K Ryšánce
18.01. 16:00 – 20:00 Jílovská (u Údolní)
19.01. 16:00 – 20:00 Na Květnici – u stanoviště tříděného odpadu
19.01. 16:00 – 20:00 Sdružení x Nad Studánkou
19.01. 16:00 – 20:00 Horáčkova X Bartákova
22.01. 16:00 – 20:00 Pod Vršovickou vodárnou III.
22.01. 16:00 – 20:00 Baarova x Telčská
22.01. 16:00 – 20:00 Bítovská
23.01. 16:00 – 20:00 Sinkulova x Na Klikovce
23.01. 16:00 – 20:00 V Hodkovičkách x Jitřní
23.01. 16:00 – 20:00 Pod Jalovým dvorem
24.01. 16:00 – 20:00 Lukešova x Bohrova
24.01. 16:00 – 20:00 Na Zlatnici x Na Podkovce
25.01. 16:00 – 20:00 Psohlavců x Věkova
25.01. 16:00 – 20:00 Ružinovská x Kukučínova
25.01. 16:00 – 20:00 Nad Havlem x U Krčského nádraží
26.01. 16:00 – 20:00 Na Líše x Na Novině
26.01. 16:00 – 20:00 Jihlavská / proti garážím /
26.01. 16:00 – 20:00 Jihozápadní V. x Jižní IX.
29.01. 16:00 – 20:00 Sládkovičova
29.01. 16:00 – 20:00 Mirotická x Čimelická (u ulice Novodvorská)
29.01. 16:00 – 20:00 Na Chodovci (parkoviště proti škole)
30.01. 16:00 – 20:00 Fillova x Rabasova
30.01. 16:00 – 20:00 Jižní XVI.
30.01. 16:00 – 20:00 Choceradská x Senohrabská
31.01. 16:00 – 20:00 Severovýchodní IV. x Severní IV.
31.01. 16:00 – 20:00 Viktorinova
31.01. 16:00 – 20:00 Ohradní x Na Křivině
31.01. 16:00 – 20:00 Podolská x Pravá

Váš názor?