Loading…

Změny na webu Praha 4 živě

Pokud patříte k pravidelným návštěvníkům webu, jistě vám neunikl nový vzhled webu. Jedná se o šablonu Rocked. Zároveň s tím však s plaností od 9. května 2018 zavádíme i koncepční změny fungování webu:

Přestáváme tvořit příspěvky z rubrik Zpravodajství a Akce, které ve výsledku nebyly ničím jiným než přežvýkáním jinde zveřejněných informací. Jejich příprava byla časově velmi náročná a s malou přidanou hodnotou. Nebojte, o nejnovější zprávy a pozvánky na události nepřijdete, avšak budeme je pouze sdílet na naší Facebookové stránce (což jsme stejně s každým vytvořeným příspěvkem dělali).

Zde na webu bude nadále prostor pro rubriky Názory a Tiskové zprávy, kde rádi zveřejnýme (téměř) jakýkoliv text o Praze 4, který nám jeho autor zašle s žádostí o publikaci. Zůstávají rovněž Reportáže, kterých je však zatím méně, než by bylo zdrávo, a prozatím téměř využité sekce Historie a Rozhovory.

Věříme, že organizační změna umožní více se soustředit na tvorbu vlastního obsahu a tím ve výsledku zlepšit a zkvalitnit web Praha 4 živě.

– Alois Sečkár, 9. května 2018

Napsat komentář